گفتگو با اونیش امین الهی هنرمند گرافیست در رادیو فرهنگ

http://player.iranseda.ir/epg-player/?VALID=TRUE&e=145078162

http://radiofarhang.ir/NewsDetails/?m=065138&n=559909

http://www.radio.ir/ChannelNewsDetails/?m=202020&n=160580

برنامه «وقتی خیال در می زند» امشب ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ به گفتگو با «اونیش امین الهی» هنرمند گرافیست اختصاص دارد.
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فاطمه داوودیان کارشناس مجری «وقتی خیال در می زند» سه شنبه 10دی، با «اونیش امین الهی» گفتگو می‌کند.

اونیش امین الهی از چهره‌های درخشان هنر گرافیک ایران است. فردی که در زمینه‌های مختلف هنر چون طراحی گرافیک، مدیریت برند و عکاسی فعالیتهای بسیار ارزشمندی را انجام داده است. وی تحصیلاتش را در رشته طراحی گرافیک با مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه تربیت مدرس تکمیل کرده و به انجام فعالیت های تبلیغاتی در آتلیه شخصی خودش یعنی همرنگ گرافیک مشغول است.

او همچنین سابقه تدریس در دانشگاه جهاد دانشگاهی را از فاصله سال های ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۱ دارد و سابقه تدریس و برگزاری دوره‌های خلاقیت و ایده پردازی را از سال ۱۳۸۷.

امین اللهی عضو شورای سیاست گذاری برگزاری هفته گرافیک تهران ، ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ بوده است و در بسیاری از جشنواره‌های و فستیوال‌های گرافیک بین المللی و داخلی به عنوان داور حضور داشته است.

به عقیده اونیش در زمینه طراحی گرافیک و ایده پردازی، هنرمند همیشه باید از مردم جلوتر باشد ولی در عین حال باید گروه مخاطبانش را هم مدنظر داشته باشد. نکته جالب در سخنان اونیش امین الهی اعتقاد به بستری مناسب در مورد پیشرفت جوانان است. به گفته وی بسیاری از اتفاقات بزرگ دنیا در جوانی افراد مشهور افتاده، پس جوانان می توانند با حفظ احترام به پیشکسوتان دنیای هنر، حرف و ایده خودشان را نیز مطرح کنند و به دنبال سبک مستقل هنری خودشان باشند.

برنامه «وقتی خیال در می زند» به تهیه کنندگی الهه بیات کاری از گروه کتاب رادیو فرهنگ است که ساعت 21 با موضوع گفتگو با نویسندگان، ادیبان و هنرمندان درباره آثار و اندیشه‌های شان از رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ و ای ام ردیف ۵۸۵ پخش می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu