Member of Jury, "Kermanshah Earthquake" Poster Exhibition, Tehran, Idea School, 2017

داوری نمایشگاه بین‌المللی آثار هنری "زلزله کرمانشاه" - آموزشگاه ایده - 1397

نمایشگاه «آثار هنری زلزله کرمانشاه» با آثاری از هنرمندان ۱۱ کشور در گالری ایده برپا شد و برگزیدگان بخش رقابتی این رویداد هنری معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ایده، نمایشگاه بین‌المللی «آثار هنری زلزله کرمانشاه» این روزها در گالری ایده برپاست. این رویداد هنری در زمستان سال گذشته از سوی مدرسه ایده در بخش عکس، پوستر و تصویرسازی فراخوان داد و روز جمعه ۱۷ فروردین‌ماه آثار منتخب این رویداد در فضای نمایشگاهی جدید گالری ایده در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

در این نمایشگاه ۴۱ اثر از بین ۵۰ اثر شرکت‌کننده و بیش از یک‌صد اثر ارسال شده در بخش مسابقه این رویداد از سوی اعضای هیات داوران متشکل از عباس مشهدی‌زاده، بهزاد شیشه‌گران، آرش سلطانعلی، اونیش امین الهی و امید شلمانی انتخاب شده‌ است و تصویر آنها در کتاب این نمایشگاه نیز چاپ شدند.

در این نمایشگاه ۳ اثر در بخش تصویرسازی، ۳۰ اثر در بخش گرافیک و ۸ اثر در بخش عکاسی به نمایش درآمده است.

همچنین در بخش بین‌الملل ۱۵ پوستر از هنرمندانی از کشورهای هلند، سوئیس، مجارستان، کره جنوبی، چین، مکزیک، اکوادور، اندونزی، امارات و اوکراین در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

آرش سلطانعلی مدیر گالری ایده و عضو هیات داوران نمایشگاه «آثار هنری زلزله کرمانشاه» درباره این رویداد گفت: در راستای ترویج نوع‌دوستی و اهمیت دادن به مسایل اجتماعی و انسانی و اساسا حضور هنر در جامعه این فراخوان از سوی گالری ایده منتشر شد زیرا معتقدیم که هنر و هنرمندان می‌توانند به اصلاح الگوهای فرهنگی جامعه کمک کنند.

این سومین نمایشگاه آثار هنری در راستای تجلیل از نوع دوستی و فداکاری است که توسط موسسه ایده برگزار می‌شود. این نمایشگاه تا پایان فروردین‌ماه همه روزه در گالری ایده واقع در کریم‌خان زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، پلاک ۲۶ میزبان علاقه‌مندان به هنر است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

iraniangraphicdesigners

#iraniangraphicdesigner

#iraniangraphicdesign

#persiangraphicdesigners

#persiangraphicdesigner

#persiangraphicdesign

#onishaminelahi

#اونیش_امین_الهی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu